0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Iran Azadegan League
Esteghlal Khuzestan
۲
۰
Van Pars Naghsh Jahan
Finished
۱۹:۳۰
Shams Azar Qazvin
۲
۱
Kheybar Khorramabad
Finished
۱۹:۳۰
Khoosheh Talai
۲
۰
Pars Jonoubi Jam
Finished
۱۹:۳۰
Chooka Talesh
۰
۱
Mes Shahr-e Babak
Finished
۱۹:۳۰
Chador Malu Yazd
۰
۰
Saipa
Finished
۱۹:۱۵
Khalij Fars Mahshahr
۰
۴
Fajr Sepasi FC
Finished
۱۹:۳۰
Arman Gohar
۰
۰
Darya Babol
Finished
۱۹:۰۰
  Europe UEFA Champions League Women
Arsenal (W)
۰
۰
FC Bayern Munchen (W)
inprogress
۲۲:۳۰
FC Barcelona (W)
۵
۱
AS Roma (W)
Finished
۲۰:۱۵
  World Friendly International Matches
Argentina
۷
۰
Curacao
Finished
۰۳:۰۰
  Japan J2 League
Shimizu S-pulse
۱
۳
ThespaKusatsu Gunma
Finished
۱۳:۳۰
Jubilo Iwata
۲
۰
Tochigi SC
Finished
۱۳:۳۰
  North and Central America CONCACAF Nations League A, Group B
Costa Rica
۰
۱
Panama
Finished
۰۵:۳۰
  North and Central America CONCACAF Nations League A, Group C
Canada
۴
۱
Honduras
Finished
۰۳:۳۰
  Republic of Korea FA Cup
Jeonnam Dragons
۱
۰
Mokpo City
Finished
۱۳:۳۰
Chungnam Asan
۲
۰
Jeonju Citizen
Finished
۱۳:۳۰
FC Anyang
۱
۴
Busan I. Park
Finished
۱۳:۳۰
Hwaseong FC
۲
۳
Ansan Greeners
Finished
۱۳:۳۰
Seoul E-Land FC
۶
۰
Bucheon FC 1995
Finished
۱۳:۳۰
Cheongju City FC
۳
۰
Seoul Jungnang FC
Finished
۱۳:۳۰
Seongnam Ilhwa Chunma
۱
۰
Pyeongchang United
Finished
۱۳:۳۰
Yeoju Citizen FC
۲
۴
Gimpo Citizen
Finished
۱۰:۳۰
  Africa Africa Cup of Nations Qualification Group L
Rwanda
۱
۱
Benin
Finished
۱۶:۳۰
  England League One
Cheltenham Town
۰
۰
Sheffield Wednesday FC
inprogress
۲۲:۱۵
  North and Central America CONCACAF Nations League C, Group A
Bonaire
۱
۲
Turks & Caicos Islands
Finished
۰۲:۳۰
US Virgin Islands
۱
۲
Sint Maarten
Finished
۰۲:۳۰
  Thailand Thai League 2
Nakhon Pathom United
۲
۰
Ranong United
Finished
۱۴:۳۰
Phrae United
۰
۰
Kasetsart
Finished
۱۵:۰۰
Rayong FC
۱
۰
Chiangmai United FC
Finished
۱۴:۳۰
Krabi FC
۲
۰
Suphanburi FC
Finished
۱۵:۳۰
Uthai Thani FC
۳
۲
Ayutthaya United FC
Finished
۱۵:۰۰
Customs United FC
۲
۰
Nakhon Si United
Finished
۱۴:۰۰
Chiangmai FC
۴
۱
Raj Pracha
Finished
۱۴:۰۰
Udon Thani FC
۴
۳
Chainat FC Hornbill
Finished
۱۵:۳۰
Samut Prakan City FC
۳
۴
Trat FC
Finished
۱۴:۳۰
  Mexico Liga de Expansion
CA La Paz
۳
۲
Venados Merida FC
Finished
۰۴:۳۵
Mineros De Zacatecas
۰
۲
Pumas Tabasco
Finished
۰۲:۳۵
Cimarrones de Sonora
۰
۰
Alebrijes Oaxaca
Finished
۰۶:۳۵
  North and Central America CONCACAF Nations League B, Group B
Haiti
۳
۱
Bermuda
Finished
۰۱:۳۰
Guyana
۰
۰
Montserrat
Finished
۰۲:۳۰
  Luxembourg National Division
FC Swift Hesperange
۰
۰
FC Differdange 03
inprogress
۲۱:۳۰
Niedercorn Progres
۳
۰
US Hostert
inprogress
۲۱:۳۰
F91 Dudelange
۱
۰
CS Fola Esch
inprogress
۲۱:۳۰
US Mondorf-Les-bains
۰
۱
Mondercange
inprogress
۲۱:۳۰
AS Jeunesse Esch
۱
۱
Racing FC Union Letzebuerg
inprogress
۲۱:۳۰
Wiltz
۱
۰
UNA Strassen
inprogress
۲۱:۳۰
FC Victoria Rosport
۰
۲
Union Titus Petange
inprogress
۲۱:۳۰
  Scotland League Two
Dumbarton
۰
۰
Forfar Athletic
inprogress
۲۲:۱۵
  Germany Regionalliga West
Borussia Monchengladbach II
۱
۰
SC Wiedenbruck
inprogress
۲۱:۰۰
  Colombia Primera A
Boyaca Chico
۳
۱
La Equidad
Finished
۰۳:۴۵
  Ghana Premier League
Hearts of Oak
۰
۰
Accra Lions
inprogress
۲۱:۳۰
Bechem United
۱
۰
Dreams FC
Finished
۱۸:۳۰
King Faisal Babes FC
۳
۲
Karela
Finished
۱۸:۳۰
Medeama
۰
۰
Bibiani Gold Stars FC
Interrupted
۱۸:۳۰
Berekum Chelsea
۱
۱
Aduana Stars
Finished
۱۸:۳۰
  Turkey 1. Lig
Caykur Rizespor
۴
۲
Manisa Futbol Kulubu
Finished
۱۶:۳۰
Bandirmaspor
۰
۴
Bodrumspor
Finished
۱۴:۰۰
  Wales Cymru North
Holywell
۱
۰
Chirk AAA
inprogress
۲۲:۰۰
  Brazil Brasileiro U20
Flamengo RJ U20
۰
۰
Ceara U20
inprogress
۲۱:۳۰
Fortaleza EC U20
۰
۰
EC Bahia U20
inprogress
۲۱:۳۰
Bragantino U20
۱
۱
Atletico Mineiro U20
inprogress
۲۱:۳۰
SC Internacional RS U20
۰
۱
Botafogo RJ U20
Finished
۰۰:۳۰
  Argentina Liga Profesional Reserve
Gimnasia La Plata Reserves
۲
۱
Rosario Central Reserves
Finished
۱۷:۳۰
CA Huracan Reserves
۰
۲
Racing Club de Avellaneda Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Union Santa Fe Reserves
۴
۲
CA River Plate Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Arsenal de Sarandi Reserves
۳
۲
Central Cordoba Reserves
Finished
۱۷:۳۰
  Germany Oberliga Hamburg
Concordia Hamburg
۳
۳
TUS Osdorf
inprogress
۲۱:۰۰
  United States USL Championship
Tulsa Roughnecks FC
۰
۰
Pittsburgh Riverhounds
Finished
۰۳:۳۰
  Switzerland 1. Liga Promotion
FC Bulle
۰
۱
Breitenrain
inprogress
۲۱:۴۵
  Bosnia and Herzegovina 1. Division RS
Kozara
۲
۱
Sloboda Novi Grad
Finished
۱۶:۳۰
Radnik Bijeljina
۲
۱
FK Drina Zvornik
Finished
۱۹:۳۰
FK Laktasi
۰
۰
FK Zvijezda 09
Finished
۱۶:۳۰
FK Tekstilac Derventa
۰
۲
Sloboda Mrkonjic Grad
Finished
۱۶:۳۰
Famos Vojkovici
۲
۰
FK Zeljeznicar Banjaluka
Finished
۱۶:۳۰
Sutjeska Foca
۱
۲
Rudar Prijedor
Finished
۱۸:۳۰
FK Ljubic Prnjavor
۱
۲
FK Slavija Sarajevo
Finished
۱۶:۳۰
  Poland III Liga, Group 1
MMKS Concordia Elblag
۰
۰
KS Blonianka Blonie
Finished
۱۶:۳۰
  Cameroon Elite One
AS Fortuna de Mfou
۱
۲
Gazelle FA de Garoua
inprogress
۲۱:۰۰
  Iran 2nd Division
Kian Sam Babol
۰
۱
Shahrdari Mahshahr
Finished
۱۹:۱۵
Ario Eslamshahr
۰
۰
Shahid Ghandi Yazd
Finished
۱۹:۱۵
  Philippines PFL
Dynamic Herb Cebu FC
۲
۰
Maharlika
Finished
۱۱:۳۰
  Turkey U19 Elit Ligi
Istanbulspor U19
۲
۲
MKE Ankaragucu U19
Finished
۱۲:۳۰
Goztepe SK U19
۰
۲
Alanyaspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Fatih Karagumruk U19
۲
۲
Ankaraspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Kayserispor U19
۲
۰
Galatasaray U19
Finished
۱۲:۳۰
Istanbul Basaksehir FK U19
۲
۱
Adana Demirspor U19
Finished
۱۴:۳۰
  Turkey 2. Lig - Red Group
Serik Belediyespor
۳
۰
Pazarspor
Finished
۱۴:۳۰
Karacabey Belediyespor
۱
۱
Iskenderun
Finished
۱۴:۳۰
Kirsehir Belediye Spor
۵
۳
Fethiyespor
Finished
۱۴:۳۰
Kocaelispor
۱
۱
1461 Trabzonspor
Finished
۱۴:۳۰
Sariyer GK
۲
۴
Balikesirspor
Finished
۱۴:۳۰
Etimesgut Belediyespor
۰
۱
Vanspor FK
Finished
۱۴:۳۰
1928 Bucaspor
۳
۰
Utas Usakspor
Finished
۱۴:۳۰
Kastamonuspor
۳
۱
Zonguldak Komurspor
Finished
۱۴:۳۰
  World Friendly Club Matches
Sandnes Ulf
۱
۴
Egersund IK
Finished
۱۹:۳۰
HIFK
۱
۲
Ilves
Finished
۱۴:۴۵
  Kenya Premier League
AFC Leopards
۱
۰
Bandari FC
Finished
۱۵:۳۰
Kakamega Homeboyz
۰
۰
Kenya Commercial Bank Nairobi
Finished
۱۴:۳۰
Nairobi City Stars
۳
۰
Mathare United
Finished
۱۵:۴۵
FC Talanta
۰
۲
Posta Rangers FC
Finished
۱۳:۳۰
Kariobangi Sharks
۲
۲
Wazito FC
Finished
۱۳:۳۰
Tusker FC
۳
۱
Bidco United
Finished
۱۵:۳۰
  Greece Gamma Ethniki, Group 1
Doxa Dramas
۰
۰
Thermaikos Thermis
Finished
۱۶:۳۰
Vironas Kavalas
۲
۰
Pandramaikos
Finished
۱۶:۳۰
PO Alexandroupolis
۰
۱
Posidonas Neas Michanionas
Finished
۱۶:۳۰
Agrotikos Asteras
۱
۰
Kavala
Finished
۱۶:۳۰
  Switzerland 1. Liga Classic Grp. 3
FC Kosova
۰
۱
Hongg
inprogress
۲۱:۳۰
FC Paradiso
۰
۰
FC Tuggen
inprogress
۲۱:۳۰
  Turkey 2. Lig - White Group
Arnavutkoy
۱
۲
Yeni Menemen Belediyespor Izmir
Finished
۱۴:۳۰
Somaspor
۲
۱
24 Erzincanspor
Finished
۱۴:۳۰
Corum Belediyespor
۱
۰
Kasimpasa Erokspor
Finished
۱۳:۳۰
Nazilli Belediyespor Aydin
۲
۰
Inegolspor
Finished
۱۴:۳۰
Afjet Afyonspor
۵
۱
Tarsus Idman Yurdu
Finished
۱۴:۳۰
Batman Petrolspor
۲
۴
Ankaraspor
Finished
۱۴:۳۰
Sanliurfaspor
۴
۱
Duzcespor
Finished
۱۴:۰۰
Eylul Belediye Sivas
۲
۲
Amedspor SK
Finished
۱۴:۳۰
  Germany Oberliga NOFV Nord
Charlottenburger FC Hertha 06
۰
۱
FSV Optik Rathenow
Finished
۲۰:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 8
La Virgen del Camino
۱
۱
Atletico Tordesillas
Finished
۲۰:۱۵
  Mexico U20 League
Queretaro U20
۳
۲
Cruz Azul U20
Finished
۱۸:۳۰
  Argentina U20 Championship
Chacarita Juniors U20
۳
۵
CSD Flandria U20
Finished
۱۵:۳۰
Estudiantes de Buenos Aires U20
۱
۲
Deportivo Riestra U20
Finished
۱۹:۳۰
Deportivo Moron U20
۱
۱
Almagro U20
Finished
۱۹:۳۰
Villa Dalmine U20
۲
۱
Ferro Carril Oeste U20
Finished
۱۵:۳۰
Defensores de Belgrano U20
۱
۱
Almirante Brown U20
Finished
۱۹:۳۰
  Ecuador Serie B
CD Vargas Torres
-
-
Macara
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Buhos ULVR F.C.
-
-
Imbabura SC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Manta FC
۱
۰
America de Quito
Finished
۰۳:۳۰
  Colombia Copa Colombia
Envigado
-
-
Tigres FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Orsomarso
۱
۰
Patriotas Tunja
Finished
۰۰:۰۰
  Hungary NB III
UFC Nagykanizsa
۲
۱
Gyori ETO FC II
Finished
۱۷:۳۰
Tiszaujvaros
۲
۰
Diosgyori VTK II
Finished
۱۷:۳۰
Erdi VSE
۰
۰
Puskas Academy II
Finished
۱۷:۳۰
Kelen SC
۲
۲
Technoroll Teskand
Finished
۱۴:۳۰
FC Tatabanya
۳
۰
Balatonfuredi FC
Finished
۱۷:۳۰
Kisvarda II
۳
۱
Vasas SC II
Finished
۱۵:۳۰
PTE PEAC
۱
۲
Ivancsa Kse
Finished
۱۷:۳۰
Bicskei TC
۰
۱
Budaorsi SC
Finished
۱۷:۳۰
BVSC Zuglo
۴
۰
BKV Elore
Finished
۱۷:۳۰
Debrecen EAC
۵
۰
Jaszbereny
Finished
۱۷:۳۰
Monori SE
۴
۰
Bank SE
Finished
۱۷:۳۰
MTK Budapest II
۰
۱
Erzsebeti SMTK
Finished
۱۷:۳۰
  Norway Interkretsserie U19
Stromsgodset U19
۴
۵
Odd U19
Finished
۱۹:۳۰
Valerenga U19
۱
۴
Start Kristiansund BK U19
Finished
۱۸:۳۰
Tromso U19
۳
۲
Ham-Kam U19
Finished
۱۵:۳۰
  Brazil Campeonato Acreano
Atletico Acreano
۳
۴
Sao Francisco AC
Finished
۰۲:۳۰
ADESG
۱
۲
Rio Branco AC
Finished
۰۰:۳۰
  Cameroon Elite Two
Foncha Street Of Bamenda
۱
۰
Victoria Utd Limbe
Finished
۱۸:۰۰
Stade FC de Bertoua
۰
۰
AS FAP
Finished
۱۸:۰۰
Tonnerre Yaounde
۱
۱
AS Lausanne de Yaounde
Finished
۱۸:۰۰
Leopard de Douala
۱
۰
Racing de Bafoussam
Finished
۱۸:۰۰
Rangers FC of Bafut
۰
۱
Dynamo de Douala
Finished
۱۶:۰۰
OFTA
۲
۲
Aigle Royal du Moungo
Finished
۱۸:۰۰
  Qatar Qatar Second Division Cup
Al Shahaniya
۱
۰
Al Bidda SC
inprogress
۲۲:۰۰
  Gambia Division 2
Young Africans Banjul
۱
۱
Tallinding United
Finished
۱۹:۳۰
BST Galaxy
۲
۱
Gunjur United
Finished
۱۹:۳۰
BK Milan
۰
۱
Jam City
Finished
۱۹:۳۰
  Switzerland 1. Liga Classic Grp. 1
CS Chenois
۰
۰
FC La Chaux De Fonds
inprogress
۲۱:۴۵
  Scotland Reserve League
Queen's Park Reserves
۳
۰
Kilmarnock Reserves
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga NOFV South
FC An der Fahner Hohe
۱
۴
FSV Wacker Nordhausen
Finished
۱۹:۰۰
Bischofswerdaer FV
۰
۰
FC Grimma
Finished
۱۹:۰۰
SV Blau-Weiss Zorbau
۱
۲
SG Union Sandersdorf
Finished
۱۹:۰۰
  Germany Oberliga Niedersachsen
1 FC Germ Egestorf/Langreder
۲
۲
VFL Oldenburg
inprogress
۲۱:۰۰
  Nigeria Premier League Grp. A
Sunshine Stars FC
۱
۱
Doma United FC
Finished
۱۸:۳۰
Shooting Stars 3SC
۳
۲
Plateau United
Finished
۱۸:۳۰
Enyimba
۱
۱
Nasarawa United
Finished
۱۸:۳۰
Niger Tornadoes
۲
۰
Wikki Tourist
Finished
۱۸:۳۰
Shooting Stars 3SC
-
-
Plateau United
Cancelled
۱۸:۳۰
  Costa Rica Primera Division
AD Guanacasteca
۴
۰
CS Herediano
Finished
۰۰:۳۰
  Germany Oberliga Bremen
OSC Bremerhaven
۱
۱
Schwachhausen
inprogress
۲۱:۰۰
SV Hemelingen
۰
۱
FC Oberneuland
inprogress
۲۱:۰۰
  England Championship Women
Charlton (W)
۰
۰
Lewes FC (W)
inprogress
۲۱:۱۵
  Germany Oberliga Westfalen
SC Preussen Munster II
۰
۱
SF Siegen 1899
inprogress
۲۱:۳۰
  Nigeria Premier League Grp. B
Dakkada FC
۱
۱
Bayelsa United
Finished
۱۸:۳۰
  Greece Super League 2, Group B
Irodotos
۰
۴
AEK Athens B
Finished
۱۴:۳۰
  Germany Oberliga Hessen
Adler Weidenhausen
۳
۱
TSV Steinbach II
inprogress
۲۱:۰۰
SV Steinbach 1920
۰
۰
TUS Dietkirchen
inprogress
۲۱:۳۰
  England Northern League Division One East
Grimsby Borough
۰
۰
Lincoln United
inprogress
۲۲:۱۵
  Spain Tercera Division - Grp. 17
Huesca B
۲
۲
Ejea
Finished
۱۲:۳۰
  Africa Africa Cup of Nations Qualification Group I
Mauritania
۱
۱
Congo DR
Finished
۰۱:۳۰
  India I-League 2nd Division
Dempo SC
۰
۰
ARA FC
Finished
۱۴:۰۰
  Romania Liga III, Seria 3
FC Voluntari II
۴
۱
CS Gloria Albesti
Finished
۱۵:۳۰
Recolta Gheorghe Doja
۰
۲
Farul Constanta II
Finished
۱۵:۳۰
Gloria Baneasa
۷
۰
Amara
Finished
۱۵:۳۰
  Germany Oberliga Niederrhein
Cronenberger SC
۱
۰
KFC Uerdingen 05
inprogress
۲۱:۳۰
  Brazil Rio Cup Women
Vasco da Gama (W)
۰
۲
Botafogo RJ (W)
inprogress
۲۱:۳۰
  Colombia Liga Femenina
Independiente Medellin (W)
۱
۰
Atletico Huila (W)
Finished
۰۱:۳۰
  England Central Reserve League
Huddersfield Reserves
۷
۱
Preston North End Reserves
Finished
۱۵:۳۰
  Romania Romanian Cup U19
CSM Resita U19
۴
۱
SCM Zalau U19
Finished
۱۴:۳۰
  Czech Republic CFL, Group B
TJ Sokol Zapy
۱
۱
Sokol Zivanice
Finished
۱۸:۳۰
  Ireland Leinster Senior League
St Francis FC
۰
۰
Greystones United FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  World Friendly International Matches U23
Iraq U23
۱
۰
Oman U23
Finished
۰۰:۰۰
  Slovenia 2.SNL
NK Fuzinar Ravne
۰
۱
NK Rogaska
Finished
۱۷:۳۰
  Ireland National League Women
Peamount Utd (W)
۱
۰
Shelbourne (W)
inprogress
۲۲:۱۵
Athlone Town (W)
۰
۰
Galway (W)
inprogress
۲۲:۱۵
Shamrock Rovers (W)
۰
۰
Wexford Youths (W)
inprogress
۲۲:۱۵
Bohemians Dublin (W)
۰
۰
DLR Waves (W)
inprogress
۲۲:۱۵
Treaty United FC (W)
۰
۰
Cork City (W)
inprogress
۲۲:۱۵
  Dominican Republic Primera Division
Cibao FC
۳
۰
Atletico Vega Real
Finished
۰۱:۳۰
  Indonesia Liga 1
PSIS Semarang
۱
۲
Persebaya Surabaya
Finished
۱۷:۰۰
  England National League - Northern Premier Division Women
Fylde (W)
۰
۰
Liverpool Feds LFC (W)
inprogress
۲۲:۱۵
  Germany Regionalliga Bayern
TSV Aubstadt
۲
۲
SpVgg Unterhaching
Finished
۱۹:۰۰
  Poland IV Liga
Czarni Pruszcz Gdanski
۱
۰
LKS Pogon Lebork
Finished
۱۸:۳۰
  Australia FFA Cup
Preston Lions
۱
۳
Oakleigh Cannons
Finished
۱۲:۳۰
Dandenong City
۵
۱
Doveton
Finished
۱۲:۱۵
Wollongong Olympic
۳
۰
Ourimbah United
Finished
۱۲:۳۰
  Uzbekistan Pro League
Lokomotiv Tashkent FK
۱
۰
FK Aral
Finished
۱۷:۳۰
Unired FC
۰
۲
FK Kokand 1912
Finished
۱۶:۳۰
  Uganda Premier League
Bul FC
۰
۰
Gadaffi
Finished
۱۶:۳۰
  England Southern League Premier Division South
Tiverton Town FC
۰
۰
Hendon FC
inprogress
۲۲:۱۵
  Mexico Liga TDP, Group 4
Valle de Xico FC
۰
۳
Club Atletico San Juan de Aragon
Finished
۲۰:۳۰
Oceania Futbol Club
۳
۲
Chilangos FC
Finished
۰۱:۳۰
Chivas Alamos FC
۲
۳
CD Cuervos Blancos
Finished
۰۰:۳۰
  Scotland Highland League
Clachnacuddin
۰
۰
Banks O'Dee F.C.
inprogress
۲۲:۳۰
  Brazil Campeonato U20 Women
Coritiba U20 (W)
۰
۰
Santos FC U20 (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Gremio RS U20 (W)
۱
۲
Ferroviaria SP U20 (W)
inprogress
۲۱:۳۰
EC Juventude U20 (W)
۰
۱
Corinthians U20 (W)
inprogress
۲۱:۳۰
UD Alagoana U20 (W)
۰
۱
Minas Brasilia DF U20 (W)
inprogress
۲۱:۳۰
  Australia A-League Women
Sydney FC (W)
۴
۲
Perth Glory (W)
Finished
۱۱:۳۰
  Mali Premiere Division
Onze Createurs
۰
۰
FC Binga
Finished
۲۰:۰۰
  Montenegro 2. CFL
FK Bokelj Kotor
۱
۲
FK Zeta Golubovci
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Regional Cup
1.FC Dynamo Dresden
۰
۱
FSV Zwickau
Finished
۲۰:۳۰
  Botswana Premier League
Botswana Defence Force
۲
۲
Holy Ghost SC
Finished
۱۷:۳۰
Extension Gunners
۲
۲
Prisons XI Gaborone
Finished
۱۹:۳۰
Mogoditshane Fighters
۱
۶
Security Systems FC
Finished
۱۹:۳۰
  Poland Ekstraliga Women
Slask Wroclaw (W)
۱
۱
APLG Gdansk (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Portugal U23 League
Portimonense U23
۶
۰
Rio Ave U23
Finished
۱۳:۳۰
  Croatia First League Women
ZNK Agram (W)
۱
۱
ZNK Hajduk Split (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Kenya Super League
Muranga Seal
۲
۰
Kisumu All Stars
Finished
۱۵:۳۰
Migori Youth
۳
۰
Vihiga United
inprogress
۱۵:۳۰
  Poland III Liga, Group 4
CKS Chelmianka Chelm
۴
۲
Sokol Sieniawa
Finished
۱۷:۳۰
Wisloka Debica
۲
۲
KSZO Ostrowiec
Finished
۱۷:۳۰
  Nigeria Premier League Women
Ibom Angels (W)
۰
۱
Nasarawa Amazons (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Poland Regional Cup
Bron Radom
۹
۰
Ursus Warsawa
Finished
۱۹:۳۰
  Morocco Coupe du Trone
FAR Rabat
۳
۱
Stade Marocain
Finished
۰۱:۳۰
  Brazil Pernambucano 1
Santa Cruz FC
۱
۳
Ibis SC
Finished
۰۳:۰۰
  Azerbaijan 1. Division
Zira II
۱
۱
Moik Baku
Finished
۱۲:۳۰
  Armenia 1. Division
FC Ararat Yerevan II
۰
۳
Gandzasar Kapan
Finished
۱۵:۳۰
Pyunik II
۱
۲
Syunik
Finished
۱۵:۳۰
Urartu Banants 2
۵
۲
FC Alashkert II
Finished
۱۷:۳۰
  Austria Amateur Cup
LAC Inter
۲
۱
Favoritner AC
Finished
۲۰:۱۵
  El Salvador Reserves League
CD Platense Zacatecoluca Reserves
۰
۰
Luis Angel Firpo Reserves
inprogress
۲۰:۳۰
CD Dragon Reserves
۱
۰
Once Deportivo de Ahuachapan Reserves
inprogress
۲۱:۴۵
  Qatar Reserve League
Al-Shamal U23
۰
۰
Qatar SC Doha U23
inprogress
۲۲:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید